aranżacje muzyczne

Babciu miła

Podkład muzyczny „Babciu miła” do pobrania po opłaceniu poprzez przelewy24.pl; Możliwość płacenia blikiem oraz przelewem bankowym. Producent podkładu muzycznego: Agencja Usług Muzycznych Radek Świderski. Podkład muzyczny nagrywany w profesjonalnym studiu nagraniowym. Najwyższa jakość plików muzycznych. Pobierając podkład muzyczny akceptujesz regulamin strony podklady-muzyczne.pl

Pobierz podkład „Babciu miła” w pełnej wersji Wav, Mp3 wysokiej jakości. po uiszczeniu opłaty otrzymasz link do pliku z aranżacją, opłata za pobranie podkładu wynosi 16zł, po dokonaniu płatności na stronie swojego banku kliknij przycisk „powrót do sklepu” i pobierz podkład spakowany zipem lub poczekaj na dodatkowy link do pobrania podkładu, który zostanie wysłany w ciągu 24h na adres mail podany podczas płatności, najczęściej w ciągu godziny, sprawdź również folder SPAM. Proszę dokładnie wpisywać swój adres mail ponieważ na ten mail wysyłany jest link do podkładu muzycznego. W razie jakichkolwiek problemów z pobraniem pliku proszę kontaktować się mailowo: radekswiderski@icloud.com. Wybierając przycisk „pobierz” akceptujesz regulamin serwisu www.podklady-muzyczne.pl i otrzymujesz licencję na użytkowanie pliku pobierz

Wykorzystaj zawodowy aranż

przewyższający jakością płytę CD, 24bit, 44kHz, a także najwyższą jakość mp3.

Na stronie podklady-muzyczne.pl znajdziesz znane hity wyprodukowane w Agencji Usług Muzycznych Radek Świderski.

Wyróżnij się na tle konkurencji, korzystaj z najlepszych aranżacji muzycznych.

Nagrywamy podkłady techniką studyjną. W tym podkładzie muzycznym usłyszysz prawdziwe instrumenty muzyczne, takie jak: gitary akustyczne, perkusje akustyczne, elektryczne, instrumenty perkusyjne, syntezatory, fortepian. Podkład obrabiamy w studiu nagraniowym, gdzie miksujemy go analogowo, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu studyjnego. Następnie podlega on obróbce cyfrowej.

Podkłady muzyczne w formacie wav mają bardzo wysoką dynamikę, wykonawcy docenią jakość tych podkładów na scenie i w studiu.

Zachęcamy do korzystania ze strony Podkłady Muzyczne.

Zyskujesz najlepszą jakość plików dźwiękowych

Nasza Agencja wytwarza również fonogramy (podkłady muzyczne) na życzenie klienta, po wcześniejszym ustaleniu warunków współpracy. Wykonamy także na zamówienie autorskie piosenki łącznie z tekstem piosenki, styl do wyboru. Fonogramy wykonujemy są z dużą starannością i dbałością o detale, zrealizowane w profesjonalnym studiu, czego przykładem jest podkład muzyczny, na specjalną okazję, Dzień Babci i Dziadka.

Komentarze

Dodaj komentarz