aranżacje muzyczne

Na strunach szyn

Podkład muzyczny „Na strunach szyn” do pobrania po opłaceniu poprzez  przelewy24.pl: Możliwość płacenia blikiem oraz przelewem bankowym. Producent podkładu muzycznego: Agencja Usług Muzycznych Radek Świderski. Podkład muzyczny nagrywany i miksowany w profesjonalnym studiu nagraniowym. Żywe instrumenty: gitary elektryczne i akustyczne, perkusja, instrumenty perkusyjne. syntezatory, inne instrumenty akustyczne. Najwyższa jakość plików muzycznych: wav 24bit 44kHz. Pobierając podkład muzyczny akceptujesz regulamin strony podklady-muzyczne.pl

Pobierz podkład „Na strunach szyn” w pełnej wersji Wav, Mp3 wysokiej jakości. po uiszczeniu opłaty otrzymasz link do pliku z aranżacją, opłata za pobranie podkładu wynosi 22zł, po dokonaniu płatności na stronie swojego banku kliknij przycisk „powrót do sklepu” i pobierz podkład spakowany zipem lub poczekaj na dodatkowy link do pobrania podkładu, który zostanie wysłany w ciągu 24h na adres mail, najczęściej w ciągu godziny, sprawdź również folder SPAM. Wybierając przycisk „pobierz” akceptujesz regulamin serwisu www.podklady-muzyczne.pl i otrzymujesz licencję na użytkowanie pliku pobierz

Wykorzystaj zawodowy aranż

przewyższający jakością płytę CD, 24bit, 44kHz, a także najwyższą jakość mp3.

Na stronie podklady-muzyczne.pl znajdziesz znane hity wyprodukowane w Agencji Usług Muzycznych Radek Świderski.

Wyróżnij się na tle konkurencji, korzystaj z najlepszych podkładów muzycznych.

Nagrywamy podkłady techniką studyjną. W tym podkładzie muzycznym usłyszysz prawdziwe instrumenty muzyczne, takie jak: gitary akustyczne, klasyczne, perkusje akustyczne i elektroniczne, instrumenty perkusyjne, syntezatory, fortepian. Podkład obrabiamy w studiu nagraniowym, gdzie miksujemy go analogowo. Następnie wszystko to podlega obróbce cyfrowej, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu studyjnego.

Podkłady muzyczne w formacie wav mają bardzo wysoką dynamikę, wykonawcy docenią jakość tych podkładów na scenie i w studiu.

Zachęcamy do korzystania ze strony Podkłady Muzyczne.

Zyskujesz najlepszą jakość plików dźwiękowych

Nasza Agencja wytwarza również fonogramy (podkłady muzyczne) na życzenie klienta, po wcześniejszym ustaleniu warunków współpracy. Wykonamy także na zamówienie autorskie piosenki łącznie z tekstem piosenki, styl do wyboru. Fonogramy wykonujemy są z dużą starannością i dbałością o detale, zrealizowane w profesjonalnym studiu, czego przykładem jest podkład muzyczny „Na strunach szyn” .

Komentarze

Dodaj komentarz