aranżacje muzyczne

Lato czeka

Na wakacyjny czas to jest idealny podkład muzyczny „Lato czeka”, do wspólnego śpiewania, do pobrania za darmo tutaj. Śpiewamy i gramy w gorące letnie dni. Producent podkładu muzycznego: Agencja Usług Muzycznych Radek Świderski. Podkład muzyczny nagrywany i miksowany w profesjonalnym studiu nagraniowym. Żywe instrumenty: gitary elektryczne i akustyczne, perkusja, instrumenty perkusyjne. syntezatory, inne instrumenty akustyczne. Najwyższa jakość plików muzycznych: wav 24bit 44kHz. Pobierając podkład muzyczny akceptujesz regulamin strony podklady-muzyczne.pl Wykorzystaj zawodowy aranż.

przewyższający jakością płytę CD, 24bit, 44kHz, a także najwyższą jakość mp3.

Na stronie podklady-muzyczne.pl znajdziesz znane hity wyprodukowane w Agencji Usług Muzycznych Radek Świderski.

Wyróżnij się na tle konkurencji, graj i śpiewaj z najlepszymi podkładami muzycznymi.

Nagrywamy podkłady w studiu nagraniowym. W tym podkładzie muzycznym usłyszysz prawdziwe instrumenty muzyczne, takie jak: gitary akustyczne, klasyczne, perkusje akustyczne i elektroniczne, instrumenty perkusyjne, syntezatory, fortepian. Podkład obrabiamy w studiu nagraniowym, gdzie miksujemy go analogowo, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu studyjnego. Następnie wszystko to podlega obróbce cyfrowej.

Podkłady muzyczne w formacie wav mają bardzo wysoką dynamikę, przez co zwiększa się selektywność dźwięku. Wykonawcy docenią jakość tych podkładów na scenie i w studiu.

Zachęcamy do korzystania ze strony Podkłady Muzyczne.

Zyskujesz najlepszą jakość plików dźwiękowych

Nasza Agencja wytwarza również fonogramy (podkłady muzyczne) na życzenie klienta, po wcześniejszym ustaleniu warunków współpracy. Wykonamy także na zamówienie autorskie piosenki łącznie z tekstem piosenki, styl do wyboru. Fonogramy wykonujemy z dużą starannością i dbałością o detale, zrealizowane są one w profesjonalnym studiu, czego przykładem jest podkład muzyczny „Lato czeka” . Piosenka na letnie dni sprawdzi się w każdej sytuacji kiedy chcemy urozmaicić nasze wolne dni od szkoły i pracy. W ten wakacyjny czas śpiewamy piosenki przy ognisku z akompaniamentem gitary.

Pobierz podkład za darmo

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Lato czeka”

  1. Awatar admin

    Darmowy podkład muzyczny, link na stronie do bezpośredniego pobierania

Dodaj komentarz