aranżacje muzyczne

Mama moją bohaterką

Na ten specjalny czas – Dzień Matki mamy idealny podkład muzyczny „Mama moją bohaterką”, do wykorzystania na różne uroczystości szkolne, przedszkolne, różne imprezy związane z Dniem Matki, do pobrania za darmo tutaj. Śpiewamy i gramy, a nasza ukochana Mama będzie szczęśliwa. Producent podkładu muzycznego: Agencja Usług Muzycznych Radek Świderski. Podkład muzyczny nagrywany i miksowany w profesjonalnym studiu nagraniowym. Żywe instrumenty: gitary elektryczne i akustyczne, perkusja, instrumenty perkusyjne. syntezatory, inne instrumenty akustyczne. Najwyższa jakość plików muzycznych: wav 24bit 44kHz. Pobierając podkład muzyczny akceptujesz regulamin strony podklady-muzyczne.pl Wykorzystaj zawodowy aranż.

przewyższający jakością płytę CD, 24bit, 44kHz, a także najwyższą jakość mp3.

Na stronie podklady-muzyczne.pl znajdziesz znane hity wyprodukowane w Agencji Usług Muzycznych Radek Świderski.

Wyróżnij się na tle konkurencji, graj i śpiewaj z najlepszymi podkładami muzycznymi.

Nagrywamy podkłady w studiu dźwiękowym. W tym podkładzie muzycznym usłyszysz prawdziwe instrumenty muzyczne, takie jak: gitary akustyczne, klasyczne, perkusje akustyczne i elektroniczne, instrumenty perkusyjne, syntezatory, fortepian, akordeon, ukulele. Podkład obrabiamy w studiu nagraniowym, gdzie miksujemy go analogowo, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu studyjnego. Następnie wszystko to podlega obróbce cyfrowej.

Podkłady muzyczne w formacie wav mają bardzo wysoką dynamikę, przez co zwiększa się selektywność dźwięku. Wykonawcy docenią jakość tych podkładów na scenie i w studiu.

Zachęcamy do korzystania ze strony Podkłady Muzyczne.

Zyskujesz najlepszą jakość plików dźwiękowych

Nasza Agencja wytwarza również fonogramy (podkłady muzyczne) na życzenie klienta, po wcześniejszym ustaleniu warunków współpracy. Wykonamy także na zamówienie autorskie piosenki łącznie z tekstem piosenki, styl do wyboru. Fonogramy wykonujemy z dużą starannością i dbałością o detale, zrealizowane są one w profesjonalnym studiu, czego przykładem jest podkład muzyczny „Mama moją bohaterką” . Podkład do tej piosenki jest na  specjalne okazje w sytuacji, kiedy chcemy urozmaicić nasze nasze występy z okazji Dnia Matki. W ten wyjątkowy czas śpiewamy piosenki dla naszych mam z akompaniamentem gitary, pianina, ukulele, keyboardu, akordeonu.

Pobierz podkład za darmo

Komentarze

Dodaj komentarz